Rendelj a webshopból vagy írj ránk egyedi igény esetén, bármit megvalósítunk!

Karrier

ÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK

Keressük azt a munkatársunkat, akinek álma itt dolgozni velünk a HoF-ban, az V. kerületben, ebben a nívós, szép üzletben. Szereti a változatos projekteket, de értékeli és igényli a keretbe foglalt munkát is.

A feladatok összetettek, a felelősségteljes attitűd elengedhetetlen, és nem csupán a szép mosolyt keressük jövőbeli társunk arcán.

Cserébe esztétikus környezetet, jó bulikat, kávét (hozzá mindenféle mentes, mandulás tejeket) és sok sok oktatást adunk folyamatosan, megbízható havi díjazással.

Feladatok:

  • Vevők professzionális kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • Vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás (e-mailek figyelése, olvasása, kommunikáció)
  • Esetleges kapcsolattartás social mediában , főként instagramon (a cégnek van marketing csapata tartalomgyártásra, de a készletet Te fogod ismerni)
  • Árufeldolgozás és árukihelyezés (Heti 1-2 alkalommal jön áru)
  • Pénztárkezelés
  • Számlázó és készletező szoftver kezelése (Ebben a back office segít)
  • Webshopos vásárlások kezelése, csomagok összekészítése (Ebben is segít a back office)
  • Üzlettér rendben – és tisztántartása

Elvárások:

  • Barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • Angol nyelvtudás
  • Excel, Word, számlázó és készletező szoftver elvének ismerete (Értsd az alapokat, a többire megtanítunk)
  • Csapatszellem, motiváció és rugalmasság
  • Divat iránti érdeklődés
  • Pontos, megbízható jellem

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Anyagismeret, textilek, szabászati alaptechnikák ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos havi bérezés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Munkavállalói kedvezmény (10%) a tervezői termékekre
  • Próbaidő lejáratát követően havi forgalom utáni jutalék
  • Kiszámítható munkaidő-beosztás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, egyéni karriertervezés

 Munkavégzés helye: 1052 Bécsi u. 1-3.

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, küldd el az önéletrajzod a

az apply@homeoffashionbudapest.com email címre.